Hakkımızda

gulendam4

Av. Gülendam Mandalinci Yıldırım Bodrum’da doğmuştur. Hayırlı Sabancı Anadolu Lisesi’nden Okul Birinciliği ile mezun olmuş ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden onur derecesi alarak Fakülte İkinciliği ile mezun olmuştur. İstanbul Barosu’na bağlı olarak avukatlık stajını başarı ile tamamlamıştır. İstanbul’da iki yılı aşkın süre Türkiye’nin en prestijli hukuk bürolarından Coşar Avukatlık Bürosu’nda Av. Aydın Coşar ve ekibiyle birlikte avukatlık yapan Av. Gülendam Mandalinci Yıldırım Türkiye’nin en büyük sayılı sermaye şirketlerinin vekilliğini üstlenmiştir.

istanbul-universitesi

2013 yılında Av. Gülendam Mandalinci Yıldırım tarafından Bodrum’da kurulan Mandalinci Avukatlık Bürosu, bünyesinde yer alan ekibiyle, her türlü hukuki, ticari ve cezai meseleye ilişkin olarak ayrıntılı düzeyde hukuki hizmet sunmaktadır. Büro dışında hizmet aldığı bağımsız uzmanlar ve ilgili alanlardaki danışmanlarla da kuvvetli ilişkileri sayesinde Mandalinci Avukatlık Bürosu, müvekkillerine kapsamlı biçimde en kaliteli hukuki hizmet sağlamaktadır.

Mandalinci Avukatlık Bürosu ekibiyle birlikte müvekkil çıkarlarını en üst seviyede gözeterek ve sır saklama prensiplerine içtenlikle bağlı kalarak, ihtiyaç duyulan her konuda hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti sağlamakta, müvekkillerini her türlü adli ve idari merciler nezdinde temsil etmektedir.

Av. Gülendam Mandalinci Muğla Barosu Çevre, Kent ve İmar Komisyonu ile Gezi ve Sosyal Etkinlikler Komisyonu üyesi olup aynı zamanda Muğla Barosu Bodrum İlçe Temsilci Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Av. Gülendam Mandalinci  Yıldırım Muğla Barosu’nun 1503 sicil numaralı üyesidir.

Av. Gülendam Mandalinci Yıldırım Av. Tolga Yıldırım ile evlidir.